Комплект постільної білизни з бязі.
Склад тканини — бязь — бавовна 100%. Щільність 115 г/м2.
Євро: підковдра 205х225 см (1 шт.), простирадло 220х240 см (1 шт.), наволочка 50х70 см (2 шт.).
Бязь — 100% бавовняна натуральна, досить міцна тканина. Нитки в полотні переплетені хрестоподібно один до одного. Така тканина є гіпоалергенною й екологічною. Не електризується й майже не мнеться. За умови дотримання температурного режиму під час прання, бязь зберігає початкові кольори, не розтягується й майже не сідає. Прасувати теж легко, якщо не пересушувати виріб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 205 см |
| Довжина підковдри | 225 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість наволочок | Розмір на вибір |
| Колір | |
| Колір | 40-0616 Beige |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953 ₴



