Характеристики:
Наповнювач — 80% чесана овеча вовна, 20% поліестер.
Щільність — 450 г/м2
Чохол — бавовна 70%, ПЕ 30%, бязь набивна
Розміри та вага:
Напівторне — 140х205 см. Вага наповнювача — 1290 г. Вага виробу — 2250 г
Напівторне євро — 155х210 см.
Двоспальне — 172х215 см. Вага наповнювача — 1590 г. Вага виробу 2700 г
Євро — 200х220 см. Вага наповнювача — 1980 г Вага виробу 3250 г
Дуже щільна вовняна ковдра ТМ Руно виготовлена з овечої вовни та великої кількості поліефірного волокна для скріплення волокон. Отже, якість натуральної вовни має первісний вигляд. Ковдри з чесаного захисту забезпечують лікувальними та профілактичними засобами, чудово зігрівають, швидко якісний сон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ступінь теплоти | Особливо тепле |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Овеча вовна, Поліефірне волокно |
| Щільність наповнювача | 450 г/м2 |
| Матеріал чохла | Бязь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 155 см |
| Довжина | 210 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Розмір | |
| Розмір ковдри | Напівторний євро (155х210 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 837 ₴









