



Подушка силіконова "GREY" 50х70 см
417 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52GREY
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка сірого кольору, стьобаний чохол стібка — Фігурний квадрат — 10*10 см
Сірий кант із люрексом
Наповнювач — силіконізовані поліестерові кульки, ПЕ 100%
Чохол — мікрофібра, ПЕ 100%
Вага — 600 г
Подушка антиалергенна, у ній не збирається пил, не заводяться кліщі та інші мікроорганізми
Такі подушки чудово зберігають форму навіть після прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 19 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



