


Подушка дитяча «Silver Swan» штучний лебединий пух 40х60 см, мікрофібра
331 ₴
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: 309_Silver Swan
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — штучний лебединий пух, ПЕ 100%
Чохол — мікрофібра, 100% ПЕ
М'яка, легенька подушка, повністю передає відчуття комфорту на пуховій подушці, водночас вона антиалергенна, у такій подушці не з'являються кліщі та інші мікроорганізми. Можна прати в пральній машині.
Штучний лебединий пух — сучасний інноваційний наповнювач, який виробляється з дуже тонких мікроволокон, і за своїм зовнішнім виглядом і характеристиками близький до натурального лебединого пуху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 520 г |
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



