



Подушка силіконова стьобана 50х70 см поліестер
322 ₴
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.53Абстракція
Наповнювач — антиалергенні силіконізовані поліестерові кульки, ПЕ 100%
Чехол - полиэстер
Стежка - ромб
Чохол подушки виготовлений із поліестеру. Поліестер — це ткане полотно, для виробництва якого використовують поліефірні (синтетичні) волокна. Тканини мають чудові функціональні характеристики: легкі, повітропроникні, швидковисихні, зносостійкі матеріали. Вони прекрасно зберігають форму, стійкі до світлового та теплового впливу. Така тканина має гарні водовідштовхувальні властивості, що запобігає появі плям. За виробами з поліестеру легко доглядати.
Наповнювач подушки — силіконізовані поліестерові кульки — найпрактичніший і найзручніший у використанні. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу та запахи, рівномірно розподіляється всередині виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 710 г |
| Висота подушки | 14 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Колір | |
| Абстракція | Абстракція |
- Ціна: 269 ₴



