


Комплект постільної білизни полуторний сатин Pencils
1 802 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1.137К_Pencils
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полуторний комплект постільної білизни із сатину.
Сатин ― 100% бавовна
Полуторний: підковдра — 143х215 см, простирадло — 143х215 см, наволочки 50*70 см (2 шт.).
Сатин виробляють із крученої бавовняної нитки подвійного плетіння. Давно помітили, що чим більше скручена нитка, тим яскравіший блиск. Так з'явився глянець, що схожий на шовк. Постільна білизна із сатину довговічна та витримує багаторазове прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 143 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Колір | |
| Колір | Pencils |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴



