


Подушка з овечої вовни 50х70 см тик
651 ₴
558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.11ШНУ_Luxury
Наповнювач — 80% овеча вовна, 20% поліефірне волокно
Чохол — тик, бавовна 100% на блискавці
Натуральна, екологічна подушка виготовлена з високоякісної вовни з додаванням невеликої кількості поліефірного волокна для скріплення вовняних волокон. Забезпечує надійну підтримку голови, оптимальний мікроклімат під час сну за будь-якої погоди.
Овеча вовна дає цілюще сухе тепло, розслаблює м'язи шиї та здатна полегшити головний біль. Подушка з овечою вовною дуже комфортна, допомагає боротися зі стресом і безсонням. Вовна для подушки ретельно промивають і обробляють спеціальним складом, тому вона не колеться й не має запаху. Подушки з таким наповнювачем гідроскопічні, мають лікувальні та профілактичні властивості, забезпечуючи повноцінний і якісний сон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | тик |
| Наповнювач | Овеча вовна, Поліефірне волокно |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 18 см |
| Вага | 810 г |
- Ціна: 558 ₴



