Подушка силіконова в стьобаному чохлі на блискавці
508 ₴
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.02СМУ_Grey Star
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — антиалергенні силіконізовані поліестерові кульки, ПЕ 100%
Чохол — бязь, бавовна 100%
Силіконова подушка в чохлі з бязі ТМ Руно має прямокутну форму. Чохол простьобаний із силіконом на блискавці дає змогу регулювати кількість наповнювача та прати тільки чохол.
Подушка виготовлена із силіконізованого поліестерового волокна, сплетеного у формі кульок. Такий наповнювач практичний і зручний у використанні. Має середню жорсткість, антиалергенний, прекрасно тримає форму. Подушка повторює форму голови, підлаштовуючись під анатомічні особливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | набивна бязь |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 19 см |
| Вага | 860 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴









