Двокамерна подушка Soft Pearl
678 ₴
509 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.55_Soft Pearl
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двокамерна подушка Soft Pearl виготовлена зі штучного лебединого пуху з одного боку та кульок силікону з іншого боку. Подушка середньої жорсткості. Чохол стьобаний 1 бік із велюру, 2 сторона з мікрофібри, 100% поліестер.
Вага штучного лебединого пуху — 500 г. Вага силіконового волокна — 400 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Силіконові кульки, Штучний лебединий пух |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 16 см |
| Вага | 900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴










