Євро комплект постільної білизни із сатину.
Сатин ― 100% бавовна. Щільність — 110 г/м2.
Євро розмір: підковдра — 205х225 см (1 шт.), простирадло — 220х240 см (1 шт.), наволочки — 50х70 см (2 шт.).
Сатин виробляють зі скрученої бавовняної нитки подвійного плетіння. Давно помітили, що чим більше скручена нитка, тим яскравіший блиск. Так з'явився глянець, що схожий на шовк. Постільна білизна із сатину довговічна та витримує багаторазове прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 205 см |
| Довжина підковдри | 225 см |
| Колір | |
| Колір | My cat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴







