



Анатомічна Подушка, 50*70 см
583 ₴
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52ОУ
Наповнювач - силіконізовані поліестерові кульки (ПЕ 100%)
Чохол - бязь вибілена, бавовна 100%
Подушка з ортопедичним ефектом ТМ Руно зі спеціально розробленою формою служить профілактикою захворювань хребта. Запобігає неприємні відчуття в області шиї, плечового пояса і хребта.
Подушка складається з двох блоків, її форма відповідає вигинів тіла людини, що забезпечує оптимальну підтримку голови та шиї під час сну. Завдяки цьому шийний відділ хребта розташований в ідеальному фізіологічному положенні і не відчуває навантаження під час сну, а кровопостачання мозку найбільш оптимальне.
Силіконізовані поліестерові кульки виробляються з поліефірного волокна. Даний наповнювач найбільш практичний і зручний у використанні. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу і запахи. Подушки з таким наповнювачем легкі й повітряні. Вони чудово тримають форму, яка не змінюється в процесі тривалого використання і численних прань. Подушка з наповнювачем з силіконізованих поліестерових кульок повторює форму голови, підлаштовуючись під анатомічні особливості сплячого.
Мікрофібра - це синтетичний матеріал нового покоління з'єднаний з силіконізовані волокном щільність 100 г/м. кв. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується, стійка до механічних розривів і не сідає після прання. Подушки з мікрофайбером прості у догляді, стираються в домашніх умовах і швидко сохнуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Силіконові кульки, Силіконізованне волокно, Поліефірне волокно |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 13 см |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 439 ₴



