



Анатомічна Подушка з позов. лебединим пухом, 50*70 см
650 ₴
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.11ЛОУ
Наповнювач - штучний лебединий пух
Чехол - тік, бавовна 100%
Подушка має особливу форму, відповідну вигинів тіла людини, вона забезпечує оптимальну підтримку голови та шиї під час сну. Завдяки цьому шийний відділ хребта розташований в ідеальному фізіологічному положенні і не відчуває навантаження під час сну, а кровопостачання мозку найбільш оптимальне.
Штучний лебединий пух: сучасний інноваційний наповнювач, який проводиться з дуже тонких мікроволокон, і за своїм зовнішнім виглядом і характеристиками близький до натурального лебяжьему пуху. При цьому він має істотні переваги: не викликає алергічних реакцій, в ньому не заводяться кліщі та інші мікроорганізми. Подушки з таким наповнювачем можна прати, вони дуже легкі, ніжні і повітряні. Ще однією важливою перевагою є невисока вартість виробів з таким наповнювачем, доступна для кожної сім'ї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна, тик |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 13 см |
| Вага | 1185 г |
- Ціна: 489 ₴



