Наповнювач — силіконізовані поліестерові кульки, ПЕ 100%
Чохол — бязь, бавовна 100%, стьобана з поліефірний волокном, щільність 100 г/м2.
Чохол подушки — матеріал, стьобаний із поліефірним волокном, на блискавці.
Висоту подушки (кількість наповнювача) можна регулювати під індивідуальні переваги.
Силіконізовані поліестерові кульки виготовляються із силіконізованого поліефірного волокна. Цей наповнювач найпрактичніший і найзручніший у використанні. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу та запахи. Подушки з таким наповнювачем легкі та повітряні. Вони прекрасно тримають форму, яка не змінюється в процесі тривалого використання й численних прань. Подушка з наповнювачем із силіконізованих поліестерових кульок повторює форму голови, підлаштовуючись під анатомічні особливості того, хто спить.
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | бязь, бавовна |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 860 г |
| Висота подушки | 19 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
- Ціна: 502 ₴







