


Подушка дитяча бамбукова 40:60 см
420 ₴
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 309.139БУ
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач - бамбукове волокно - 50%, ПЕ 50%
Чехол - тік - бавовна 100%
Розмір: 40:60 см
Колір - білий.
Бамбук в подушці сприятливо діє на шкіру.
Бамбук - найсильніший природний антисептик, виключає розмноження шкідливих бактерій і комах.
Дуже добре пропускає повітря, поглинає вологу і швидко випаровує її, не збирає пил.
Не викликає алергії.
Дарує здоровий сон.
Не вбирає запахи, не боїться вогкості, молі.
Легко відновлює форму.
Подушку можна прати в пральній машині при температурі 30°С. Віджим ручний. Сушити в горизонтальному положенні.
Не можна гладити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Бамбукове віскозне волокно |
| Основний матеріал наволочки | Тік |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 355 г |
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴



