


Подушка дитяча штучний лебединий пух
377 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 309.29ЛПУ GOLDEN SWAN
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — штучний лебединий пух, ПЕ 100%
Чохол — тик, бавовна 100%
Розмір: 40х60 см
Антиалергенна подушка зі штучного лебединого пуху забезпечить дитині комфорт і здоровий сон.
Не вбирає запахи. У такій подушці не заводяться білизняні кліщі та інші мікроорганізми. Зберігає форму, зносостійка.
Подушки зі штучним лебединим пухом можна прати в пральній машині за температури 30 °C. Сушити у горизонтальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна, тик |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 500 г |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



