


Подушка "Rose" з волокном Троянда
748 ₴
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52 Rose
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка "Rose" з волокном Троянда.
Розмір: 50:70 см.
Наповнювач — 50% віскозне волокно Троянда, 50% силіконізоване волокно.
Тканина — мікрофібра, 100% ПЕ.
Стежка — троянда, рожевий кант.
Волокно Троянда (100% віскоза) — інноваційне волокно рослинного походження. Напрочуд ніжні, на дотик схожі пелюстки троянди. Містить 4% протеїну, понад 10 видів амінокислот і ефірні олії, які підтримують імунну та нервову системи організму, знімають запаморочення й напади мігрені.
Волокно Троянда позитивно впливає на серцево-судинну систему, знімає напруження та покращує сон.
У виробах волокно прекрасно тримає форму. І навіть після численних прань і тривалого використання його антибактеріальні властивості не зникають.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 890 г |
| Висота подушки | 19 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Волокно Троянда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴



