Подушка дитяча силіконова сатин
273 ₴
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: 309.137Зірочка
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — антиалергенні силіконізовані поліестерові кульки, ПЕ 100%
Чохол — сатин, бавовна 100%
Розмір: 40:60 см
Не викликає алергії.
Дарує здоровий сон.
Не вбирає запахи, не боїться вогкості, молі.
Легко відновлює форму, зносостійка.
Подушку можна прати в пральній машині за температури 30 °C. Сушити у горизонтальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | сатин, бавовна |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 340 г |
| Висота подушки | 11 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Назва | Зірочка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴



