Подушка "Corn" кукурудзяне волокно 50х70 см
739 ₴
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52_Super Corn
Наповнювач — 50% кукурудзяне волокно, 50% поліефірне волокно
Тканина — мікрофібра, 100% ПЕ
Розмір — 50х70 см
За своїми якостями подушка з наповнювачем із кукурудзяного волокна м'яка, пружна, легка. Вона швидко повертається в первісну форму, навіть після чималих деформацій.
Кукурудзяне волокно — натуральне гіпоалергенне інноваційна сировина, виготовлена з кукурудзи. Вироби з кукурудзяним волокном швидко вбирають вологу, що дає змогу утримувати оптимальний гідротепловий баланс для комфортного та здорового відпочинку.
Corn fiber — інноваційна натуральна біологічна сировина, виготовлена з зерен кукурудзи. Вироби виготовлені з волокна кукурудзи мають м'яку, легку та пружну структуру. Завдяки унікальним властивостям кукурудзяного волокна ці подушки стійкі до бруду, мають підвищену еластичність і чудову міцність. Подушки з наповнювачем із кукурудзяного волокна виготовлені повністю з натуральних, екологічно чистих матеріалів та абсолютно гіпоалергенні. Такі подушки потішать вас надзвичайною легкістю, а також еластичністю і пружністю структури, кукурудзяне волокно дає змогу їм швидко відновити свою форму.
Головною відмінністю від інших наповнювачів є ефект пам'яті "MEMORY".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Кукурудзяна волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 1020 г |
| Висота подушки | 16 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
- Ціна: 549 ₴









