

Подушка силіконова "Aloe vera" 50х70 см
445 ₴
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52Aloe vera
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — силіконізоване поліефірне волокно 100% ПЭ
Чохол — мікрофібра з просоченням Алое Вера, 100% ПЭ
Колір білий
Подушка "Aloe vera" просякнута екстрактом унікальної лікарської рослини Алое Вера, він надає виробу антибактеріальні та протимікробні властивості.
Подушка виконана з екологічно чистої сировини, гіпоалергенна, пропускає повітря, знімає нервове напруження.
Ця подушка стане прекрасним вибором для Вас і Ваших близьких. А її сучасний дизайн зробить вибір особливо приємним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Силіконові кульки |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 600 г |
| Висота подушки | 16 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



