Подушка силіконова "Star" 50х70 см
454 ₴
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310.52Star
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач — силіконізоване поліефірне волокно, ПЕ 100%
Чохол — мікрофібра, 100% ПЕ
Подушка антиалергенна, у ній не збирається пил, не заводяться кліщі та інші мікроорганізми.
Силіконові подушки прекрасно зберігають форму навіть після прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри подушки | |
| Вага | 820 г |
| Висота подушки | 19 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴








