



Комплект постільної білизни сімейний мікрофібра
1 324 ₴
1 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6.52Bordo_1
+380 (97) 161-11-61
Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни сімейний із мікрофібри.
Склад тканини — мікрофібра — 100% ПЕ. Щільність — 100 г/м2.
Сімейний: підковдри — 143х215 см (2 шт.), простирадло — 220х240 см (1 шт.), наволочки — 50х70 см або 70х70 см (2 шт.).
У виробництві постільної білизни особливе місце посідає мікрофібра поліефірна тканина, зроблена з мікроволокон. Товщина ниток цієї тканини становить 0,06 мкм, що в кілька разів тонше за наше волосся. Унікальне волокно має такі переваги: підвищена щільність, швидке висихання, не линяє, не мнеться, рідина не проникає всередину ниток, не скочується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Колір | Бордовий |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴



